Юлія Орчакова і Марія Денисюк – бронзові призери чемпіонату України

З 27 лютого по 1 березня у манежі Львівської навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України відбувся чемпіонат України з боротьби самбо серед дорослих. Тут змагалися близько 400 атлетів із 22 регіонів України. У запеклій і безкомпромісній боротьбі першокурсниці Львівського державного університету фізичної культури здобули дві бронзові нагороди.

У ваговій категорії до 60 кг третє місце посіла студентка факультету спорту Марія Денисюк. Також третій результат у ваговій категорії до 56 кг показала першокурсниця факультету фізичного виховання Юлія Орчакова й при цьому виконала норматив майстра спорту України з боротьби самбо. За крок від п’єдесталу зупинилась студентка 42 групи (ФС) Вероніка Лахман, яка у підсумку посіла 5 місце у ваговій категорії до 64 кг. Ще одна представниця нашого вишу (6 курс ФПК ПП та ЗО) Тетяна Дячок посіла 7 місце у ваговій категорії до 52 кг.

Серед чоловіків по дві перемоги у своєму активі мали студенти факультету спорту Олександр Орєхов – 7 місце у ваговій категорії до 68 кг та Олександр Єршов (2 ФС) – 7 місце у ваговій категорії до 82 кг (бойовий розділ).