Юлія Ткач – призер чемпіонату світу

Приємна звістка надійшла з американського Лас Вегаса, де проходить чемпіонат світу з боротьби. Аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Юлія Ткач виборола бронзову медаль чемпіонату світу, а разом з нею – олімпійську ліцензію у Ріо-де-Жанейро.

Зазначимо, що у ваговій категорії 63 кг зустріч двох фавориток чемпіонату світу львів’янки Юлії Ткач і Рісако Кавай, цілком могла бути красивим фіналом. Але жереб звів їх у першій сутичці і перемогу здобула японка, дворазова чемпіонка світу, чемпіонка Азії та володарка Кубку світу.

Наша ж Юля у першій втішній зустрічі з рахунком 10:0 перемогла чемпіонку Панамериканського чемпіонату, Катарину Лопез з Куби. У другій – українка також здобула перемогу над Марією Мамащук з Білорусі, котра була третьою на Європейських Іграх, першою на ЧЄ U 23, і другою – на минулорічному чемпіонаті Європи.

Але медалі чемпіонату світу легко не даються і в бронзовому фіналі на Юлю чекала не менш титулована суперниця – Брекстон Рей Стоун з Канади, що двічі перемагала на Панамериканських Іграх і є володаркою Кубку Канади. Проте Юлію було вже не спинити – вона не звикла повертатися додому без медалей!

Отож, вітаємо Юлію Ткач та її особистого тренера, заслуженного тренера України старшого викладача кафедри атлетичних видів спорту ЛДУФК Андрія Пістуна!!!