Кафедра футболу ЛДУФК налагоджує співпрацю з провідними вишами регіону

18-19 березня 2015 року в приміщенні Національного університету «Львівська політехніка» Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології (директор – д.т.н., доц. Микийчук М.М.) спільно з органом сертифікації послуг «ЛьвівПОЛІСТЕП» (директор – к.т.н., Дяк Р.П.) організував і провів науково-практичну конференцію з розв’язання проблем метрологічного забезпечення у різних сферах господарської діяльності. Попри питання, які більше стосувались виробничої і комунальної галузей господарства, на семінарі також розглядались значно ширші питання метрології у різних сферах діяльності.

Зокрема, у роботі семінару взяв участь викладач кафедри футболу ЛДУФК Хоркавий Богдан, котрий у своїй доповіді наголосив на проблемних питаннях спортивної метрології у сучасному футболі. На основі почутого, багато учасників семінару зазначили, що існує доволі велика перспектива подальшої співпраці Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології і кафедри футболу ЛДУФК як у науковій так і у практичній сферах діяльності.