Катерина Крива виборола ліцензію на Європейські ігри

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури Катерина Крива посіла п’яте місце на 50-му чемпіонаті Європи з карате WKF у турецькому Стамбулі та виборола право позмагатися на I Європейських іграх, які прийматиме Баку 12-28 червня 2015 року.

Зазначимо, що на чемпіонаті Європи Україну представляло 13 каратистів. На жаль, через травму до табору жовто-синіх не зміг приєднатися бронзовий призер чемпіонату світу, майстер спорту міжнародного класу, львів’янин Станіслав Горуна.

Натомість виступ випускниці Львівського державного університету фізичної культури Катерини Кривої (вагова категорія до 50 кг) був найбільш вдалим для національної збірної України. Наша Катерина дісталась малого фіналу, здолавши опір спортсменок з Греції, Азербайджану та Угорщини,але за вихід в фінал програла представниці Франції – 0:1. У поєдинку за «бронзу» Катя зустрілась із чинною чемпіонкою світу, представницею Туреччини Серап Оцелік. На жаль, фортуна в цей день була на боці турчанки. У підсумку Крива фінішувала на п’ятому місці, яке дало їй право на участь в І Європейських іграх у Баку.

Отож, вітаємо спортсменку та її тренера, викладача кафедри одноборств Львівського державного університету фізичної культури, старшого тренера збірної команди Львівської області Ігора Богдана.