Команда ЛДУФК чемпіон Універсіади Львівщини

Універсіада Львівщини-2015 з бадмінтону відбулася 10-13 березня у спортивному залі Львівського національного університету імені Івана Франка. Чемпіоном цих студентських змагань стала команда Львівського державного університету фізичної культури, яка виборола золоті медалі майже у всіх категоріях (командних чоловічих, жіночих та змішаних, особистих чоловічих та жіночих, парних у жінок та змішаних пар).

У складі команди виступали Гуркало Владислав (МС, 43 група ФФВ), Панін Андрій (МС, 24 ФФВ), Тодорук Владислав (КМС, 3 ФФВ), Джангобекова Христина (МС, аспірант), Лема Тетяна (МС, 24 ФФВ), Хомин Лілія (1 розряд, 1 ЗЛіТ), Гальчинська Вікторія (1 розряд, 20 ЗЛіТ).

У командних протистояннях чоловіча, жіноча та змішані команди ЛДУФК вибороли перші місця. За результатами особистих змагань спортсмени вибороли такі місця: Гуркало Владислав (1 місце в одиночній, 2 місце в парній, 1 місце в змішаній категоріях); Панін Андрій (3 місце в одиночній категорії); Тодорук Владислав (5 місце в одиночній, 2 місце в парній, 2 місце в змішаній категоріях); Джангобекова Христина (1 місце в одиночній, 1 місце в парній, 2 місце в змішаній категоріях); Лема Тетяна (3 місце в одиночній, 1 місце в парній, 1 місце в змішаній категоріях); Хомин Лілія (5 місце в одиночній категорії).