Кристина Мацко – срібна призерка Євроігор

У фінальному поєдинку з баскетболу 3х3 на I Європейських іграх в Баку українській команді довелося змагатися з досвідченим і титулованим суперником.

У доробку збірної Росії титули віце-чемпіонок світу та чемпіонок Європи, але українки  Вікторія Пазюк, Ганна Зарицька, Ольга Мазніченко й студентка Львівського державного університету фізичної культури Кристина Мацко гідно чинили їм опір. Зовсім трохи не вистачило українкам, щоб зарахувати до свого активу і цю перемогу.

З рахунком 17:22 наші дівчата стали срібними призерками I Європейських ігор в Баку.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бука привітав баскетболісток і тренерський штаб з нагородою й побажав нових успішних стартів.

За матеріалами: noc-ukr.org