Кубок України у Чернівцях

2 травня у Чернівцях відбувся Кубок України з карате WKF, який цього року отримав статус відкритого турніру. І саме це дало можливість участі команд з Молдови та Азербайджану, що й загострило рівень конкурентної боротьби між спортсменами на татамі. Загалом учасниками змагань стали більше 500 каратистів із 36 клубів, які представляли 14 регіонів України.

У результаті змагань команда Львівської області посіла перше загальнокомандне місце. У складі команди зиагалися 9 студентів спеціалізації карате WKF Львівського державного університету фізичної культури, які виступали у розділі куміте.

Срібну медаль здобув студент 21 групи факультету спорту. Денис Копитко, який пробився у фінал категорії -67 кг. Впевнено боролися на татамі представники «слабкої статі» нашої команди Тетяна Тушницька (41 група, ФС), Анастасія Мястковська (21 група,. ФС) та Богдана Глаговська (1 група, ФС), які посіли 3 місце у своїх вагових категоріяхх. На жаль, інші збірники поступилися своїм суперникам у попередніх колах.

У якості суддів Кубок України обслуговували старший викладач кафедри фехтування. боксу та національних одноборств Сергій Михайлович Вишневецький та студент 32 групи факультету спорту Олександр Кондратов.