«ЛДУФК-СКІФ-Спартак» – шанс на перше місце

Волейболістки Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» успішно виступають у вищій лізі чемпіонату студентської ліги України. Зокрема, у другому турі в Чернігові (23-27 лютого) підопічні Василя Ковцуна здобули три перемоги у трьох матчах, після чого команда «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» закріпилася на другому місці.

У Чернігові «ЛДУФК-Спартак» (Львів) переміг команду Харківського національного педагогічного університету» - 3:0 (25:21, 25:13, 25:21). З таким же рахунком 3:0 (25:14, 25:10, 25:12) наші студентки обіграли команду Сумського державного педуніверситету. А студенток Миколаївського національного педуніверситету підопічні Василя Ковцуна здолали з рахунком 3:1 (25:14, 18:25, 25:13, 25:18).

Перед фінальним туром, який запланований на кінець березня початок квітня, лідирує команда Чернігівського національного педуніверситету, яка й завдала єдиної поразки дружньому волейбольному колективу «ЛДУФК—СКІФ-Спартак». Відтак, у заключному фінальному турі підопічні Василя Ковцуна всерйоз налаштовані дати бій і таки обіграти головного фаворита турніру.

А в Чернігові честь львівського університету відстоювали такі гравці: Григоренко Євгенія (1 курс ФФВ), Макурова Валерія (1 курс ФС), Коваль Анастасія (1 курс ФС), Лис Ірина, Сліпець Юля, Кримська Яна (усі – 2 курс ФС), Малишева Анастасія (3 курс ФС), Чернявська Катерина (3 курс ФС, капітан команди), Малярчук Ганна (4 курс ФФВ), Переста Дар’я (4 курс ФФВ), Турянська Марія (5 курс ФС).