«ЛДУФК-Спартак» – лідер фінального туру

Місто Галич Івано-Франківської області став господарем першого фінального туру відкритого чемпіонату Іванофранківщини з волейболу серед чотирьох кращих жіночих команд ліги. За його результатами команда Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-Спартак» разом з господарями туру очолює турнірну таблицю. Другий, вирішальний, тур пройде у Івано-Франківську після Великодня.

У першому фінальному турі відкритого чемпіонату Іванофранківщини команда «Галичанка» (Галич) здобула усі перемоги, обігравши і «ЛДУФК-Спартак»  – 3:0 (25:17, 25:18, 25:21). Львівські студентки перемогли у двох інших матчах фінального туру: «ЛДУФК-Спартак» (Львів) – "ДЮСШ-Колос" (Коломийський район) – 3:0 (25:17, 25:19, 25:21); «ЛДУФК-Спартак» – ВК "Університет" (Івано-Франківськ) – 3:1 (25:17, 24:26, 25:20, 25:19).

Отож, турнірне становище команд перед вирішальним туром, який 18-19 квітня пройде у Івано-Франківську, є таким: «Галичанка» і «ЛДУФК-Спартак» – по 9 очок; ВК «Університет» – 4; «ДЮСШ-Колос» – 2.

Честь команди «ЛДУФК-Спартак» у першому фінальному турі захищали: Григоренко Євгенія (1 курс ФФВ), Коваль Анастасія (1 курс ФС), Макурова Валерія та Совтус Вікторія (1 курс ФС), Лис Ірина (2 курс ФС), Малишева Анастасія та Чернявська Катерина – капітан команди (3 курс ФС), Малярчук Ганна (4 курс ФФВ), Турянська Марія (5 курс ФС). Переста Дар’я та Лук’янець Вікторія травмовані. Тренери команди – Ковцун В.І., Левків В.І.