Любомир Загорбенський – чемпіон України

21 лютого у Кіровограді відбувся чемпіонат України з Кіокушинкай карате, на якому студенти кафедри фехтування, боксу та національних одноборств Львівського державного університету фізичної культури здобули золоту і бронзову нагороди.

Третю сходинку п’єдесталу у ваговій категорії 90+кг посів студент 21 групи факультету фізичного виховання Юрій Весельський. У розділі (ката) виступав Андрій Іленко (51 група ФС), йому дісталося четверте місце, а от йог одногрупник Любомир Загорбенський став чемпіоном України у ваговій категорії 80-90кг в розділі (куміте).

Також у складі збірної команди Львівщини виступали юніори, які цього року планують вступати до нашого вишу. Бакланов Юліан здобув 1 місце в категорії 50-55кг, Лемішко Богдан -1 місце в категорії 60-65кг. Макаревич Максим -3 місце в розділі (ката).

Вітаємо з успішним виступом на чемпіонаті України тренера-викладача кафедри фехтування, боксу та національних одноборств ЛДУФК Богдана Кіндзера і тренера збірної команди Львівської області Сергія Мутіна.