Львів приймав Спеціальну Олімпіаду

Ще одна спортивна подія міжнародного значення відбулася минулого тижня у місті Лева. З 14 по 17 травня Львів був господарем ІІ Відкритих ігор за програмою Спеціальних Олімпіад для атлетів з вадами розумового розвитку. До нас приїхали майже 300 спортсменів з Данії, Румунії, Латвії, Литви, Польщі та з 15 областей України. Львівщину на цих спеціальних змаганнях представляли практично усі спецшколи-інтернати міста і області.

Волонтерську допомогу в організації та проведенні цього неординарного заходу надали студенти Львівського державного університету фізичної культури, а професор кафедри олімпійського, професійного і адаптивного спорту ЛДУФК Аліна Володимирівна Передерій. виступила співорганізатором.

Щодо програми Спеціальної Олімпіади, то атлети з вадами розумового розвитку змагалися у п’яти видах спорту – футболі, флорболі, плаванні, настільному тенісі й партнерському баскетболі.

Студенти ЛДУФК активно долучалися як до суддівства, так і до супроводу делегацій. Загалом, упродовж чотирьох днів 80 студентів факультету здоров’я людини і туризму (4 курс), факультету спорту (3 курс, 5 курс), факультету фізичного виховання (1 курс, 3 курс) забезпечили як спортивну і відпочинкову програму. Зокрема, учасники Спеціальної Олімпіади отримали можливість познайомитися із краєвидами та визначними місцями Львова саме завдяки нашим студентам, які проявили свої навики володіння іноземними мовами. Відтак, усі гості міста Лева отримали чимало незабутніх вражень, з якими і повернулися додому.

Отож, на завершення хотілося б відзначити найактивніших студентів ЛДУФК, завдяки яким цей міжнародний захід пройшов на найвищому організаційному та спортивному рівні. Це – Владислав Сухов (31 гр., ФС), Михайло Жаба (ФС, магістратура), Олена Шеремет (ФС, магістратура), Марія Ільницька (32 гр., ФС).

Наталія Редько