Знову маємо чемпіонів України

9 квітня у Харкові завершився чемпіонат України з боротьби, де вкотре проявили себе представниці Львівського державного університету фізичної культури. Зокрема, Тетяна Лавренчук, Юлія Ткач і Оксана Ващук піднялися на перше місце п’єдесталу пошани.

Зазначимо, що Тетяна Лавренчук (IV курс, ФС) у фіналі вагової категорії до 58 кг здолала Оксану Гергель (IV курс, ФВ).

Діюча чемпіонка світу, аспірантка ЛДУФК Юлія Ткач (63 кг) вкотре довела своє беззаперечне лідерство в Україні. У фіналі вона поборола свою подругу по команді, випускницю ЛДУФК 2014 року Світлану Рижикову.

Третю золоту медаль для львівського «інфізу» виборола Оксана Ващук, котра у фіналі вагової категорії до 75 кг була сильнішою за досвідчену Катерину Бурмістрову.

У ваговій категорії до 48 кг друге місце виборола Марія Лівач (заочна освіта, ФС V курс). А у категорії до 60 кг срібним призером чемпіонату України стала Вікторія Лукінська.

У вазі до 53 кг-дві випускниці ЛДУФК Ольга Шнайдер і Юлія Благіня посіли треті місця. У вирішальній сутичці за третє місце (вагова категорія до 55 кг) зустрілися дві представниці ЛДУФК: Ольга Нарепеха (друга вища освіта) і Лариса Скоблюк (магістратура, ФС). Перемогла тут Ольга Нарепеха, котра й приміряла бронзову нагороду. Також із «бронзою» до Львова повернулися ще дві випускниці ЛДУФК Ірина Гусяк і Алла Черкасова.

Щодо чоловіків, то лише Сергій Одинак (V курс, ФВ) виборов призове третє місце у ваговій категорії до 70 кг.

Отож, вітаємо особистих тренерів-викладачів кафедри атлетичних видів спорту ЛДУФК Андрія Пістуна та Юлію Стельмах

На фото: нагородження вагової категорії 63 кг: Юлія Ткач (1 м.), Світлана Рижикова (2 м.) та їх особистий тренер Андрій Пістун.