Марія Ільницька – чемпіонка Європи

Радісна звістка надійшла з Угорщини, де студентка третього курсу факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Марія Ільницька виборола золоту медаль чемпіонату Європи з пауерліфтингу (юніори, юніорки, юнаки, дівчата), який з 7 по 11 квітня 2015 року триває в угорському місті Орошхаза.

Зазначимо, що саме 8 квітня 2015 року змагалася представниця ЛДУФК, майстер спорту України, студентка III курсу факультету спорту Марія Ільницька. Продемонструвавши результат 435 кг у ваговій категорії до 57 кг, Марія виборола золоту нагороду серед юніорок у сумі триборства.

Цікаво, що нашій спортсменці не було рівних у кожній із змагальних вправ, що дозволило їй здобути всі три малі золоті нагороди. У присіданнях зі штангою Марії підкорилася штанга вагою 165 кг, у жимі лежачи – 102,5 кг, а у тязі становій її результат становив 167,5 кг.

Сума триборства, яку зібрала Марія Ільницька на цьому чемпіонаті Європи відповідає нормативу «Майстер спорту міжнародного класу».

Отож, вітаємо спортсменку та кафедру атлетичних видів спорту з успішним виступом!!!