Марія Музичук – найкраща спортсменка Львівщини у квітні

Традиційне голосування членів виконкому відділення НОК України у Львівській області та членів колегії управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації визначило найкращого спортсмена Львівщини за підсумками спортивного квітня 2015 року. Це звання прогнозовано отримала стриянка, заслужений майстер спорту з шахів,  студентка Львівського державного університету фізичної культури Марія Музичук.

Одна з кращих шахісток України удостоєна такого визнання завдяки знаменитій перемозі в цьогорічному чемпіонаті світу з шахів, який нещодавно завершився в Сочі.

Незабаром відбудеться вшанування найкращої спортсменки Львівщини та її тренерів – заслужених тренерів України подружжя Наталії та Олега Музичуків.