«Методичні рекомендації до навчальної практики «Вступ до фаху»

Пропонуємо ознайомитися з «Методичними рекомендаціями до навчальної практики «Вступ до фаху» для студентів 1 курсу напряму підготовки 6.140103 «Туризм» денної та заочної форми навчання».
Укладачі – кандидат економічних наук, доцент Ольга Романівна БЕДНАРСЬКА та кандидат географічних наук Юлія Ігорівна ЧИКАЙЛО – викладачі кафедри туризму нашого Університету.

Методичні рекомендації до навчальної практики «Вступ до фаху» для студентів 1 курсу напряму підготовки 6.140103 «Туризм» денної та заочної форм навчання / уклад. О. Беднарська, Ю. Чикайло. – Л. : ЛДУФК, 2015. – 28 с.
ISBN 978-966-2328-90-5

Матеріал цього видання висвітлює методичні аспекти навчальної практики вступу до фаху «Туризм»; методичні рекомендації з виконання завдань практики; вимоги до оформлення документів, планування та розроблення маршруту пішої екскурсії тощо. Завершує видання перелік рекомендованої літератури та додатки.
Для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за напрямом підготовки «Туризм».