На білбордах Львова - Маркіян Івашко

Цього місяця львів’яни і гості міста можуть побачити білборди із зображенням Заслуженого майстра спорту зі стрільби з лука, вихованця Львівської школи вищої спортивної майстерності, аспіранта Львівського державного університету фізичної культури Маркіяна Івашка (тренер Олександр Несен).

Такого визнання уславлений львівський олімпієць Маркіян Івашко здобув завдяки яскравій перемозі в грецькому містечку Марафон на Гран-Прі Європи зі стрільби з лука. В цих цьогорічних представницьких змаганнях взяли участь 294 кращих спортсмени континенту (189 чоловіків та 105 жінок), які представляли команди 37 країн Європи. Саме на цих змаганнях лучники мали ще й можливість здобути або добрати омріяні ліцензії на І Європейські ігри 2015 року в Баку.

За матеріалами: noc.lviv.ua