На першому місці – студенти ЛДУФК

На Універсіаді Львівщини-2015 з танцювальної аеробіки, яка проводилася у спорткомплексі Львівського Національного університету імені І. Франка перше місце посіли студенти кафедри хореографії Львівського державного університету фізичної культури.

Загалом, за перемогу змагалися вісім команд Львова і області й п’ять вишів, які представляли понад 70 студентів. За підсумками командного заліку між вищими навчальними закладами Львівської області перше місце посіли студенти кафедри хореографії Львівського державного університету фізичної культури – Карватська Олена, Силадій Олександра, Канєвська Анастасія, Бондаренко Анна, Городов Владислав, Купецький Дмитро, Слук Сергій, Кульматицький Богдан.

До цієї перемоги команду підготувала доцент кафедри хореографії ЛДУФК Наталія Віталіївна Пугач.