На Волині відбулася VІ Міжнародна конференція «Фізичне виховання, спорт і культура здоров’я у сучасному суспільстві»

24 – 26 вересня 2015 року в Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки, на базі практик табору «Гарт» (Волинська область, Шацький район, с. Світязь) відбувалася VІ Міжнародна науково-практична конференція «Фізичне виховання, спорт і культура здоров’я у сучасному суспільстві».

У програмі конференції було заплановано проведення пленарного засідання та п’яти секцій: «Історичні, філософські, правові й кадрові проблеми фізичної культури», «Технології навчання фізичної культури», «Фізична культура, фізичне виховання різних груп населення», «Спортивна медицина, лікувальна фізична культура і фізична реабілітація», «Олімпійський і професійний спорт». Під час пленарного та секційних засідань учасники конференції обговорювали актуальні проблеми фізичного виховання та спорту, підготовки висококваліфікованих спортсменів.

На цей науково-практичний форум завітали поважні гості, провідні учені фізкультурно-спортивної галузі з усієї України та молоді науковці, які здійснюють дослідження різних напрямів і актуальних проблем фізичного виховання та спорту. Загалом конференція зібрала понад 100 учасників.

Львівський державний університет фізичної культури представляли професор, доктор наук з фізичного виховання і спорту, завідувач кафедри стрільби та технічних видів спорту Богдан Виноградський, Анатолій Лопатьєв, доцент кафедри стрільби та технічних видів спорту, Марія Сибіль, доцент кафедри біохімії та гігієни, Антон Литвинець, викладач кафедр олімпійської освіти і стрільби та технічних видів спорту, Іванна Литвинець (культурно-мистецький відділ).

Зокрема Антон Литвинець, викладач кафедр олімпійської освіти і стрільби та технічних видів спорту представив доповідь на тему: «Спортивна діяльність інституцій християнської церкви».

Учасників міжнародної науково-практичної конференції «Фізичне виховання, спорт і культура здоров’я у сучасному суспільстві» гостинно зустріли на базі практик табору «Гарт» Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Вона розташована на мальовничих берегах найбільшого в Україні озера Світязь. Тому неповторні поліські краєвиди, кришталева блакить озер і осіння зелено-жовта палітра хвойних та мішаних лісів створили для гостей незабутні враження.

Іванна Литвинець