Наші лучники – на п’єдесталі чемпіонату України

На чемпіонаті України зі стрільби з лука серед дорослих та юніорів в приміщенні, який 30 січня завершився у Сумах, визначилися найкращі «Робін Гуди» країни. Цей турнір став етапом відбору до складу збірної команди України на чемпіонат Європи, який з 23 лютого по 1 березня відбудеться у Словенії. За найвищі нагороди тут змагалось понад 200 спортсменів, які представляли збірні команди 8 областей України та міста Києва. Серед львівських лучників змагалися й студенти Львівського державного університету фізичної культури, які здобули чимало нагород.

У змаганнях жінок студентка 42 групи факультету спорту Вероніка Марченко здобула "срібло" в особистій першості, а в командних змаганнях стала чемпіонкою України. Найкраще з-поміж чоловіків стріляв Георгій Іваницький (53 група ФС), який посів другу сходинку пєдесталу пошани як в особистих, так і в командних змаганнях. Без нагород залишилися Борис Гірний (51 ФФВ) - 9 місце, Ярослав Філяс (31 ЗЛІТ) - 17 місце і Володимир Зайко (51 ФС), який посів 35 місце в особистих змаганнях, а в командних -10.

В юніорів абсолютну перемогу святкував першокурсник факультету спорту Олег Рожко, який здобув "золото" в особистих і командних змаганнях. Дещо менше пощастило Борисові Букатевичу та Михайлові Островському, які здобули перемогу у команді, але в особистому заліку посіли 17 місце.

Серед наших юніорок "срібло" у команді здобула Наталя Лук'янова, в особистих змаганнях - 9 місце. Мар'яна Струк, Ксенія Антонова, Олена Баранюк також зупинилися на 9 місці. Проте, зовсім мало очок забракувало до "бронзи" Мар'яні Струк і Олені Баранюк, які посіли 4 місце у командних змаганнях. Марта Мацех та Софія Мачіха в особистому заліку опинилися на 17 місці.

Чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні відбувається у Сумах другий рік поспіль, але цьогоріч до програми змагань долучили "блочників". Тут на найвищу сходинку п'єдесталу двічі виходив третьокурсник факультету фізичного виховання Ігор Кардаш. Ігор став чемпіоном України в особистих і командних змаганнях.

Наталія Редько