Наші студенти - чемпіони "Пікуяни-2015"

Збірна команда студентів Львівського державного університету фізичної культури стала переможцем відкритого чемпіонату Львівської області зі спортивного туризму «Пікуяна-2015».

Змагання відбувалися на межі Львівської й Закарпатської областей з 22 по 24 жовтня. Тут змагалися шість команд - п'ять львівських та одна з Ужгорода. Загалом було понад 100 учасників.ЛДУФК представляли дві команди під керівництвом викладачів кафедри спортивного туризму Лідії Тимошенко та Левка Микитки.

У результаті триденного сходження на найвищу вершину Львівщини Пікуй (1408м) першість виборола команда, на чолі зі старшим викладачем Лідією Олексіївною Тимошенко. За три дні наші студенти пройшли три пори року, але незважаючи на важкі погодні умови, зуміли перемогти з сумою 832 бали.