Наші студенти – на п’єдесталі клубу «ZIRVE»

Студенти кафедри атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури успішно виступили на традиційному турнірі міжнародного спортивного клубу «ZIRVE» з важкої атлетики, який відбувся у місті Жидачів Львівської області.

Зокрема, найсильнішими у своїх вагових категоріях серед жінок стали: Заяць Ольга (до 48 кг, 30 група, ЗЛіТ) з результатом 98 кг (40 кг – у ривку, 58 кг – у поштовху); Мокруха Людмила (69 кг, 52 група, ФС) – 162 кг: 70 кг – ривок, 92 кг – поштовх; Нагорнюк Діана (75 кг, 2 група, ФС) – 168 кг: 78 кг – ривок, 90 кг – поштовх.
Оркім того, Людмила Мокруха за сумою очок Сінклера (226 очок) виграла абсолютну першість серед жінок, старших за 20 років. Другою тут була Ольга Заяць (189). Діана Нагорнюк із результатом 218 очок стала другою серед юніорок до 20 років.

Серед юніорів у ваговій категорії до 77 кг переможцем став студент 1 курсу ЛДУФК майстер спорту Николин Олег із сумою двоборства 255 кг. Серед дорослих у ваговій категорії до 69 кг не було рівних Стахову Олександру (студент 52 групи ФС), який переміг усіх суперників із результатом 245 кг. Ребрій Едуард (студент 42 групи ФС) фінішував четвертим у ваговій категорії до 77 кг. У ваговій категорії до 85 кг серед дорослих другим фінішував студент 2 курсу ФС майстер спорту Бондаренко Ігор із сумою двоборства 267 кг. А у ваговій категорії до 94 кг та абсолютній першості серед чоловіків старше 20 років перемогу здобув студент 1 курсу ФС Олевич Віталій. Спортсмен зібрав у сумі двоборства 305 кг.

Варо зазначити, що найсильніші спортсмени кожної вікової групи братимуть участь у всесвітньому фіналі міжнародного клубу «Zirve», що відбудеться в серпні 2015 року в Баку (Азербайджан). А вже за тиждень наші студенти вирушать до Скадовська, де представлятимуть Львівську область на чемпіонаті України серед молоді до 23 років. Отож, бажаємо важкоатлетам нашого університету подальших перемог!!!