Наші студенти відвідали дітей у сиротинці

20 листопада, у Всесвітній день дитини, студенти факультету туризму Львівського державного університету фізичної культури відвідали дітей у дитячому будинку села Новий Милятин, що у Буському районі.

Цей день видався цікавим як для діток, так і для самих студентів. Найперше було проведено спільну руханку, потім усі разом танцювали й веселились. Також знайшли час і для ручної праці, бо відбувся майстер-клас з виготовлення відкритки для свого таємного друга, де кожен маленький учасник міг похвалитися власною творчістю. На завершення цього святкового дня діти поласували мандаринками та солодощами від ТМ "Yarych". А на останок – весела фотосесія!

Ці миттєвості надовго залишаться у серцях наших студентів, вони допомагають їм бути сильними, життєрадісними і... просто щасливими.

Студентське самоврядування факультету туризму