Наші студентки – чемпіони Європи

Фейєричною перемогою жіночої команди Львівського державного університету фізичної культури завершився 10-й чемпіонат Європи з тенісу, який відбувався у Вроцлаві (Республіка Польща) з 30 липня по 2 серпня. У фіналі наші дівчата виграли з рахунком 2:1 в Університету Бордо.

У боротьбі за вихід у плей-оф наші студентки не залишали жодних шансів суперникам. У чвертьфіналі дівчата в запеклій боротьбі, лише на тайбрейку третього сету (який закінчився з рахунком 11:9), здолали своїх суперниць з університету Порту з рахунком 2:1. У півфіналі їх чекала команда іншого португальського університету Коімбри, які прагнули реваншу за програш в груповому турнірі. Але наші дівчата не залишили шансів суперницям і перемогли з рахунком 2:0.

У фіналі на спортсменок ЛДУФК чекав фаворит турніру - команда міста Бордо. Ця зустріч виявилася дуже напруженою, але закінчилася з рахунком 2:1 на нашу користь.

Перемога у фінальній грі далася нашим тенісисткам непросто. Спершу Анастасія Федоришин у важкому протистоянні здолала свою суперницю в трьох сетах 2:1. Опісля Надія Колб поступилася першому номеру опонентів у двох сетах. А вирішальне очко здобула наша пара - сестри Надія та Марина Колб. У надзвичайно драматичному поєдинку вони здолали своїх суперниць з Франції у трьох сетах - 4:6, 6:1, 10:7. Загальний рахунок 2:1 на користь наших студенток. Отож, золото чемпіонату Європи серед університетів їде до Львова!

Учасниками цьогорічного чемпіонату стали 23 команди з 13 країн світу. Україну на цих змаганнях представляли студенти ЛДУФК, переможці Універсіади України-2015 - Колб Надія, Колб Марина, Федоришин Анастасія, Бойчук Роман, Хацко Ігор-Володимир.

За матеріалами: http://tennis2015.eusa.eu