Наші волейболістки – другі у Стрию

Жіноча волейбольна команда Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» (тренери – Ковцун В. І., Левків В. І.) продовжує успішні виступи на турнірах різного рівня. Після низки звитяг у вищій лізі чемпіонату України серед студентських команд, наші волейболістки вибороли друге місце у регіональному турнірі пам’яті відомого тренера, випускника Львівського тоді ще інституту фізкультури Юрія Брунцвіка, який 8 березня відбувся у Стрию.

Щодо поєдинків турніру, то в першій грі волейболістки «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» поступилися майбутнім переможцям турніру, гравцям з Нового Роздолу – 0:2 (19:25, 18:25). Вочевидь, ця невдача добряче розізлила студенток «інфізу», які в наступних двох матчах не залишили шансів своїм суперницям зі Стрия (25:20, 25:22) та Червонограду (25:17, 25:19).

Честь львівського університету фізичної культури на турнірі в Стрию успішно відстояли такі гравці: Євгенія Григоренко, Юлія Гулавська, Яна Кримська, Вікторія Лановенко, Ірина Лис, Вікторія Лук’янець, Валерія Макурова, Юлія Сліпець, Вікторія Совтус, Катерина Чернявська, Марія Турянська, Євгенія Жадан.

Вітаючи дівчат із вдалим виступом, бажаємо плідно підготуватися до вирішальних матчів чемпіонату України серед студентів, які заплановані на кінець березня початок квітня 2015 року.