Назар Куротчин - переможець Кубка України

З 16 по 19 квітня у миколаївському спортивному комплексі «Надія» відбувся кубок України з боксу присвячений 71-й річниці подвигу 68 моряків-десантників, які були учасниками визволення міста від німецько-фашистських загарбників. Цей турнір став відбірковим до збірної України на Європейські ігри з подальшою участю в чемпіонаті світу, де будуть розіграні олімпійські ліцензії. У кожній ваговій категорії виступили 8 найкращих українських боксерів. Серед них змагалися й студенти Львівського державного університету фізиної культури.

Абсолютну перемогу у ваговій категорії 49 кг здобув третьокурсник факультету спорту Назар Кротчин. Іван Данча (32 група ФФВ) посів друге місце у ваговій категорії 64 кг.  У півфіналі Іван зумів перемогти фіналіста Олімпійських ігор 2012 року Дениса Берінчика.

Вітаємо з успіхом наших студентів та їхніх тренерів-викладачів кафедри фехтування, боксу і національних одноборств ЛДУФК Дмитра Дмитровича Сосновського, Романа Степановича Семенишина та Івана Івановича Хомяка.