Нові успіхи Віталія Олевича та Володимира Гози

Студенти першого курсу кафедри атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури Віталій Олевич і Володимир Гоза у складі збірної Львівської області вибороли медалі чемпіонату України серед молоді до 23 років та міжнародного турніру ім. Куценка з важкої атлетики у Скадовську Херсонської області.

Зокрема, Олевич Віталій у ваговій категорії до 85 кг завоював срібну нагороду у ривку. Успішна остання спроба у поштовху на 170 кг дала змогу вибороти йому й срібну медаль у сумі двоборства. Результат Віталія 319 кг (149 – у ривку та 170 – у поштовху).

Цьогорічний переможець і призер чемпіонату світу серед юніорів Гоза Володимир у ваговій категорії до 94 кг показав найкращий результат у ривку – 170 кг. А у поштовху нашому богатирю підкорилися штанга вагою 202 кг. Відтак, у сумі двоборства Гоза набрав 372 кг, як і його суперник Вітер з Волині. Оскільки атлет з Волині легший за Володимира Гозу, то йому й дісталася золота медаль переможця за сумою двоборства.

Зазначимо, що у складі збірної команди Закарпатської області також виступали студенти ЛДУФК: Куклишин Іван (22 група ФС), Стахов Олександр (52 група ФС) та Галас Дмитро (42 група ФС), які посіли 7, 6 та 10 місця відповідно у своїх вагових категоріях.

Приємно, що за командними результатами змагань збірна Львівської області посіла перше місце серед 19 команд нашої країни, а це – понад 250 важкоатлетів.

Отож, вітаємо спортсменів нашого університету, тренерів-викладачів Гентоша А.В. і Товстонога О.Ф. та кафедру АВС із черговим успіхом!!!