Оксана Гергель – чемпіонка світу

Потішили своїми здобутками на міжнародній арені вихованки львівської школи боротьби. Після того як на п’єдестал пошани чемпіонату світу у американському Лас-Вегасі піднялися Юлія Ткач і Тетяна Кіт, на найвищу сходинку – зійшла наша магістрантка факультету фізичного виховання Львівського державного університету фізичної культури Оксана Гергель, змусивши організаторів увімкнути на увесь зал національний гімн України.

У ваговій категорії 60 кг Оксана в  першій сутичці з рахунком 5:0 здолала канадську спортсменку, володарку Кубка Канади, срібну призерку Панамериканського чемпіонату Бріан Грехем. Колишня співвітчизниця, срібна призерка чемпіонату Європи Ірина Нетреба також поступилася у чвертьфіналі. Американка Лей Евелін Джейнс, переможниця престижного турніру Девіда Шульца та призерка Кубку світу не змогла вирвати в Гергель жодного балу і пропустила українку в фінал.

Фінал виявився доволі складним, адже суперницею молодої Оксани стала минулорічна чемпіонка світу, багаторазова призерка чемпіонатів Азії, монгольска борчиня Сукхі. В напруженій боротьбі перемогла Оксана Гергель (10:7) і завоювала титул чемпіонки світу.

Отож, вітаємо новоспечену чемпіонку світу Оксану Гергель та її наставника, заслуженого тренера України старшого викладача кафедри атлетичних видів спорту ЛДУФК Андрія Пістуна!!!

Роман Цюняк