Оксана Гергель - найкращий спортсмен Львівщини за підсумками вересня

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління молоді та спорту облдержадміністрації і членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило кращим спортсменом Львівщини за підсумками вересня 2015 року студентку Львівського державного університету фізичної культиури Оксану Гергель, а кращим тренером відповідно став викладач кафедри атлетичних видів спорту, заслужений тренер України Андрій Пістун.

Цим почесним званням Оксана вшанована за перемогу в чемпіонаті світу з вільної боротьби серед жінок у ваговій категорії до 60 кг, що в жовтні проходив у Лас-Вегасі (США).

Незабаром відбудеться урочисте вшанування найкращої спортсменки Львівщини за підсумками вересня 2015 року.

Перемога на чемпіонаті світу піднесла Оксану до першого місця в світовому рейтингу Unated World Wrestling у категорії 60 кг!

За матеріалами: noc.lviv.ua