Оксана Гергель очолила рейтинг UWW

Перемога на чемпіонаті світу у Лас-Вегасі (США) піднесла студентку Львівського державного університету фізичної культури Оксану Гергель, наставником якої є викладач кафедри атлетичних видів спорту ЛДУФК, заслужений тренер України Андрій Пістун, до першого місця у світовому рейтингу Unated World Wrestling у категорії 60 кг.

Зазначимо, що днями у Львові вшанували чемпіонку світу з боротьби Оксану Гергель, яка також визнана міжнародною федерацією боротьби найкращою борчинею у вазі 60 кг. Традиційне щомісячне голосування визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками вересня 2015 року вихованку заслуженого тренера України Андрія Пістуна, майстра спорту України міжнародного класу з боротьби Оксану Гергель.