Олег Царьков здобув ліцензію на Олімпійські ігри

Випускник Львівського державного університету фізичної культури Олег Царьков здобув бронзову нагороду на третьому етапі Кубка світу зі стрільби кульової і здобув ліцензію на участь в Олімпійських іграх 2016 року. Змагання відбуваються на спортивному стрільбищі Мюнхена (27 травня – 1 червня). Тут змагаються майстри кулі з 87 країн світу. Загалом, 24 олімпійські ліцензії у 10 вправах (стрільби з гвинтівки та з пістолета) розігрують близько тисячі учасників.

28 травня завершився перший вид змагань у вправі ГП-6 у стрільбі з пневматичної гвинтівки на дистанції 10 м. Олегові вдалося пройти у фінал з результатом 630,8 очок, повторивши рекорд України, який він продемонстрував на цьогорічному зимовому національному чемпіонаті в приміщені. Результат кваліфікації нашого спортсмена лише на 2,7 очок поступається рекорду світу.

Перемогу у фінальній серії здобув Квінан Жу з Китаю; друге місце посів росіянин Владімір Масленніков, а бронзова нагорода й олімпійська ліцензія на Ігри ХХХІ Олімпіади 2016 - у члена національної збірної команди України Олега Царькова. Його особистим тренером є також відома випускниця ЛДУФК - Леся Леськів).