Олімпійська просвіта школярів триває

У середу 16 грудня 2015 р. наш університет знову відвідали школярі. Цього разу на запрошення Львівського центру олімпійської просвіти у виш завітали учні 9-их класів ЛСШ № 28 з поглибленим вивченням німецької мови для ознайомлення з експозицією «Спорт і місто: людина, суспільство, ідеологія». Своїх вихованців супроводжували: учителька фізичного виховання Жук Ірина та заступник директора школи з виховної роботи Іван Цюп'як.

Зустріч та огляд навчально-виставкової експозиції для школярів підготували фахівці кафедри олімпійської освіти, члени ЛЦОП.

Школярі довідалися чимало цікавого про перші українські гімнастичні та спортивні товариства у Львові на межі XIX-XX століть, заснування Львівського інституту фізичної культури 1946-го року, славнозвісного гімнаста, дворазового абсолютного олімпійського чемпіона, студента і викладача ЛДІФК Віктора Чукаріна і багато іншого. По закінченню огляду був проведеним невеличкий квест: учні відповіли на декілька питань за змістом екскурсії.

Кафедра олімпійської освіти