Перемога жіночої команди ЛДУФК

Жіноча збірна команда з футзалу Львівського державного університету фізичної культури (тренери–викладачі кафедри футболу Ігор Карпа, Тарас Когут) здобула чергову перемогу в матчі Універсіади Львівщини-2015 проти команди Львівського інституту банківської справи.

Команди розпочали матч з тактичної «розвідки», але поступово ініціативою заволоділи футзалістки ЛДУФК. Як наслідок, на 10-й хвилині гол у ворота жіночої збірної команди Львівського інституту банківської справи забила Богдана Гнатів (33 група ФФВ). Ще через дві хвилини Наталія Собчишин (21 група ФЗЛ і Т) подвоїла перевагу студенток ЛДУФК.

У другому таймі підопічні Ігора Карпи та Тараса Когута не зменшили обертів, але реалізувати свої моменти дівчатам не вдалося. У підсумку, переконлива перемога у виїзному матчі жіночої збірної ЛДУФК з рахунком 2:0.

Склад футзальної жіночої команди ЛДУФК: Юліана Арбузова (25 ФФВ), Лілія Борбулевич (4 ФЗЛ і Т), Наталія Березка (42 ФФВ), Богдана Гнатів (33 ФФВ),  Тетяна Кузікова (4 ФФВ), Іванна Пецкович (52 ФС), Інна Раткович (25 ФФВ), Оксана Собчишак (3 ФЗЛ і Т), Наталія Собчишин (21 ФЗЛ і Т), Анастасія Михайличенко (1ФС). Старший тренер - Ігор Карпа, тренер - Тарас Когут.

Наступна гра жіночої збірної команди ЛДУФК з футзалу відбудеться 2 квітня 2015 року о 16:30 з командою Львівського національного університету ветеринарної медицини.