Перші нагороди з чемпіонату України

З 1 по 4 липня 2015 року у Скадовську (Херсонська область) відбувається чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді до 23 років та Міжнародний турнір імені заслуженого майстра спорту Я.Куценка. Серед його учасників змагаються й студенти Львівського державного університету фізичної культури.

У перший день змагань за національну першість боролися близько ста представниць жіночої статі з 18 областей. У ваговій категорії до 75 кг виступала першокурсниця факультету спорту Діана Нагорнюк, яка здобула срібні нагороди у ривку, поштовху та сумі двоборства. У її активі 171 кг (80 кг у ривку та 91 у поштовху).

Четвертою у ваговій категорії до 69 кг фінішувала студента 5 курсу (ФС) Мокруха Людмила із результатом 154 кг (71 кг у ривку та 83 у поштовху). Людмилі вдалося поштовхати 90 кг за третю сходинку п’єдесталу пошани, однак рішенням суддів цієї спроби не зарахували.

У ваговій категорії до 48 кг Заяць Ольга (20 група ЗЛіТ) фінішувала шостою із результатом 98 кг (40 кг у ривку та 58 у поштовху).