Підсумки ХХVІІ зимової Всесвітньої Універсіади-2015 у МОН України

Cьогодні, 22 травня 2015 року, в Міністерстві освіти і науки України відбулося урочисте нагородження переможців і призерів ХХVІІ зимової Всесвітньої Універсіади-2015, їхніх тренерів, керівників ВНЗ. Серед нагороджених аспірант Львівського державного університету фізичної культури Віталій Кільчицький та ректор ЛДУФК, професор Євген Приступа.

Урочистий захід відкрив Міністр освіти і науки України Сергій Квіт: «Це приємна подія в житті наших спортсменів. Саме завдяки їхнім зусиллям та підтримці тренерів і керівників вишів на зимовій Універсіаді-2015 було прославлено вітчизняний студентський спорт. Мені як колишньому спортсмену достеменно відомо, що таке напружені тренування і виступи в когорті найсильніших, а ще переповнені емоції під час виконання гімну моєї країни. Ви довели всьому світу, що ви найкращі, найсильніші і найспритніші. За це усім вам щиросердна подяка.»

На підставі наказу МОН України від 20.04.2015 року № 456 «Про нагородження спортсменів, тренерів, медичних працівників за результатами їх участі на XXVII Всесвітній зимовій Універсіаді» і наказу Комітету з ФВС МОН України від 19.05.2015 р. № 76-к «Про нагородження Почесними грамотами Комітету з ФВС учасників XXVII Всесвітньої зимової Універсіади» грошові премії та Почесні грамоти отримали чемпіон :Універсіади, аспірант ЛДУФК Віталій Кільчицький і його особистий тренер, директор Львівського обласного центру олімпійської підготовки зимових видів спорту м. Новояворівська Роман Степанович Полюга.

Наказом Міністерства освіти і науки України за вагомий особистий внесок у підготовку збірної команди до ХХУІІ Всесвітньої Універсіади, створення належних умов для досягнення високих спортивних результатів студентами-спортсменами в Універсіаді нагрудним знаком МОН України «За наукові та освітні досягнення»:нагороджено ректора Львівського державного університету фізичної культури, професора Євгена Никодимовича Приступу.

Наприкінці заходу відбулася своєрідна естафета-передача прапора Спортивної студентської спілки України від учасників ХХVІІ зимової Всесвітньої Універсіади Дмитра Русинова, Віталія Кільчицького та Яни Бондар майбутнім учасникам ХХVІІІ літньої Всесвітньої Універсіади, яка відбудеться 3-17 липня в місті Кванджу (Південна Корея) Ігорю Хмарі срібному призеру ХХVІІ Всесвітньої літньої Універсіади з веслування академічного та Ангеліні Кислій фіналістці ХХVІ Всесвітньої літньої Універсіади, срібній призерці Кубка світу з гімнастики спортивної.