Родак Анастасія – призер ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

18-20 березня на базі Львівського державного інституту економіки та туризму відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2014-2015 навчальному році з галузі наук «Туризм». Львівський державний університет фізичної культури на даному заході презентувала студентка п’ятого курсу факультету здоров’я людини та туризму Родак Анастасія.

Зазначимо, що на другий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з даної галузі було подано 75 наукових робіт із 16 областей України. У підсумковій конференції взяло участь 19 студентів, які представляли 15 вищих навчальних закладів України.

За результатами підсумкової конференції Родак Анастасія посіла третє місце у другому етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2014-2015 навчальному році з галузі наук «Туризм».

Отож, вітаємо нашу студентку та її наукового керівника, професора Волошина Івана Миколайовича з успішним виступом у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2014-2015 навчальному році з галузі наук «Туризм»!!!