Ще три золоті медалі з чемпіонату України

З 27 по 30 січня У Броварах відбувався чемпіонат України з вільної боротьби серед молоді віком до 23 років. Другого дня змагань у боротьбу вступили чоловіки. У підсумку троє студентів Львівського державного університету фізичної культури стали чемпіонами України.

У ваговій категорії до 65 кг чемпіоном України серед молоді став магістрант Іван Петрів (на фото). У вирішальній сутичці Іван здолав одесита Василя Михайлова 5:1.

І у наступній вазі до 70 кг першість була за вихованцем ЛДУФК Іваном Кусяком, який у фіналі поклав на лопатки полтавчанина Богдана Прокопенка.

Ще один магістрант нашого вишуу Сергій Одинак здобув перемогу у ваговій категорії до 74 кг. У фіналі він впевнено здолав харків'янина Плієва Ярослава з рахунком 6:1.