Сестри Музичук у Сочі продовжують боротьбу

У Сочі (Росія) проходить жіночий чемпіонат світу з шахів. Наразі боротьбу за титул продовжують 16 шахісток з 64-ох, які розпочинали турнір. У третій раунд змагань вийшли дві з чотирьох українських шахісток – випускниця Львівського державного університету фізичної культури Анна Музичук обіграла у другому раунді росіянку Алєксандру Горячкіну (1,5: 0,5) і її сестра, студентка ЛДУФК Марія Музичук після перемоги на тай-брейку над полькою Монікою Сочко (3:1).

На жаль, харків’янка Ганна Ушеніна програла на тай-брейку француженці Марі Себаг (1,5: 2,5), а Інна Гапоненко з Херсону з таким же рахунком поступилася болгарці Антуанеті Стефановій.

Вчора, 23 березня, відбулися перші партії третього раунду, 1/8 фіналу. Марія Музичук, граючи білими фігурами, взяла верх над Антуанетою Стефановою, а Анна Музичук розійшлася миром з грузинкою Лелою Джавахішвілі.

Результати решти перших партій третього раунду:
Хампі Конеру (Індія) – Аліса Галлямова (Росія) – 1:0
Мері Арабідзе (Грузія) – Вікторія Чміліте (Литва) – 0,5: 0,5
Алєксандра Костенюк (Росія) – Харіка Дронаваллі (Індія) – 0: 1
Марі Себаг (Франція) – Наталія Погоніна (Росія) – 1:0
Чжао Сюе (Китай) – Бела Хотенашвілі (Грузія) – 1:0
Піа Крамлінг (Швеція) – Валентина Гуніна (Росія) – 1:0

Сьогодні, 24 березня, будуть зіграні другі партії третього раунду. У разі нічиєї за підсумками третього раунду, переможниця визначиться наступного дня на тай-брейку.

Нагадаємо, змагання проходять за нокаут-системою. Призовий фонд турніру складає 540 тисяч доларів. Турнір завершиться 7 квітня.

Іван Дупнак