Школярі відвідали навчально-виставкову експозицію університету "Спорт і місто"

27 червня 2015 р. на запрошення Львівського центру олімпійської просвіти (ЛЦОП) і в рамках співпраці кафедри олімпійської освіти з Львівським обласним будинком учителя (ЛОБУ) учні четвертих і п’ятих класів ЛСШ № 52 відвідали навчально-виставкову експозицію ЛДУФК «Спорт і місто: людина, суспільство, ідеологія».

Зустріч та огляд навчально-виставкової експозиції для вчителів фізичного виховання та школярів підготували фахівці кафедри олімпійської освіти доценти Ярослав Тимчак та Андрій Сова.

Особливе зацікавлення школярів викликали мультимедійні можливості експозиції: діти з великим інтересом слухали і переглядали аудіо та відео матеріали виставки. Помітне враження справили «старі» світлини із зображеннями масових показових виступів львівських гімнастів і спортсменівпочатку XX ст.на руханковомумайдані «Сокола-Батька».

Такі відвідини навчально-виставкової експозиції університету учнями і студентами львівських навчальних закладів плануються і надалі.

Кафедра олімпійської освіти