Січневі успіхи наших каратистів

Активним видався початок 2015 року для студентів спеціалізації карате WKF Львівського державного університету фізичної культури. Зокрема, 24 січня студентка ЛДУФК Галина Мельник (42 група, факультет спорту) виборола третє місце (вагова категорія 61 кг) на традиційному міжнародному турнірі «Memorial Bozogana» у словацькому Кошице.

Цими днями троє студенток ЛДУФК – Глоговська Богдана (1 гр., ФС), М’ястковська Анастасія (21 гр., ФС), Мельник Галина (42 гр. ФС) – беруть участь у навчально-тренувальних зборах кадетсько-юніорської та молодіжної збірних команд України (м. Новоград-Волинський) по підготовці до участі в чемпіонаті Європи, який відбудеться у швейцарському Цюриху з 6 по 8 лютого.

У столиці Франції з 23 по 25 січня проходив перший етап цьогорічної серії змагань «Premier Leaque. Karate-1», який зібрав 929 спортсменів із 67 країн світу. На цьому турнірі випускниця ЛДУФК 2014 року Катерина Крива у категорії -50 кг завоювала бронзову нагороду. Перемігши у попередніх колах представниць з Аргентини, Гонконгу та Мексики, у півфіналі наша спортсменка поступилась господарці турніру. На щастя, у поєдинку за третє місце Катерина Крива святкувала перемогу над суперницею з Марокко (3:0) і повернулася додому з бронзовою нагородою.