Студенти факультету туризму - переможці Всеукраїнського молодіжного економічного форуму

Надзвичайно приємна звістка надійшла до нас із Києва про те, що студенти факультету туризму Львівського державного університету фізичної культури стали переможцями Всеукраїнського молодіжного економічного форуму «Економіка України: шляхи виходу із кризи». Цією перемогою наші студенти гучно заявили на всю Україну, що можуть показувати високі результати не лише у спорті.

Фінал форуму проходив 10–11 грудня у київському Університеті «КРОК». Переможці – одна учнівська й одна студентська команди – отримали грошові премії у розмірі 10 тисяч гривень.

У складі команди - Ониськів Анастасія, Клеба Ірина, Романишина Анна, Рудакова Софія, Приступа Юлія. Науковий керівник - старший викладач кафедри економіки та спортивного менеджменту ЛДУФК, кандидат економічних наук Гуль Іван Григорович.

Наталія Редько