Студенти ЛДУФК – чемпіони України

У Іллічівську завершився чемпіонат України з карате, де відзначилися студенти й випускники Львівського державного університету фізичної культури, які захищали честь Львівської області.

Вісім студентів спеціалізації карате ЛДУФК були заявлені як у індивідуальних так і в командних категоріях. Сам чемпіонат був дуже важливий як для спортсменів, так і для тренерів, адже за його результатами буде формуватись збірна команда України для участі у чемпіонаті Європи ( м. Монпельє, Франція) та чемпіонаті світу (м. Лінц, Австрія), які пройдуть уже в 2016 році.

Після доволі напружених протистоянь на татамі чемпіонами України стали Герчук Тарас (32 гр. ФФВ) у ваговій категорії +84 кг, а також жіноча «стінка» у складі випускниць ЛДУФК Катерини Кривої і Камінської Ірини та студенток М’ястковської Анастасії (31 гр. ФС) та Мельник Галини (53 гр. ФС).

"Срібло» у свої вагових категоріях завоювали М’ястковська Анастасія (-55 кг) та Глоговська Богдана (21 гр., ФС) у вазі +68 кг., бронзовим призером став Копитко Денис (41 гр. ФС), який виступав у ваговій категорії -67 кг. Свій високий статус найкращих в Україні знову підтвердили наші випускниці Крива Катерина у категорії -50 кг та Камінська Ірина у вазі -68 кг.
Загалом на чемпіонаті України змагалися понад 300 спортсменів з 12 областей та Києва. У загальнокомандному заліку збірна Львівської області посіла друге місце (6\5\6), поступившись господарям турніру збірній Одеської області (7\3\5). Третє місце посіла команда Києва (2\1\7).