Студенти ЛДУФК - найсильніші на турнірі міжнародного спортивного клубу «ZIRVE»

В місті Жидачів Львівської області 14 березня відбувся І раунд вже традиційного турніру міжнародного спортивного клубу «ZIRVE» з важкої атлетики. Серед його учасників змагалися студенти кафедри атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури, які показали найкращий результат.

Перше місце у ваговій категорії 69 кг посіла студентка 5 курсу факультету спорту Людмила Мокруха. ЇЇ результат -70 кг у ривку та 90 кг у поштовху. Першокурсниця цього ж факультету Діана Нагорнюк була найсильнішою у ваговій категорії 75 кг (78 кг у ривку та 95 кг у поштовху). Людмила Мокруха виграла й абсолютну першість серед жінок старше 20 років за сумою очок Сінклера, набравши 221 очко. А Діана Нагорнюк виграла абсолютну першість серед юніорок до 20 років із здобутком 222 очки.

Чемпіоном серед юніорів у ваговій категорії до 77 кг став першокурсник Олег Николин із сумою двоборства 265 кг. Олег також виборов 1 місце в абсолютній першості серед юніорів всіх вагових категорій.

В змаганнях дорослих у ваговій категорії до 77 кг чемпіонство здобув Ігор Бондаренко (22 група ФФВ), а в абсолютній першості серед спортсменів усіх вагових категорій Ігор був третім.

Запекла боротьба за чемпіонство відбувалася у ваговій категорії до 85 кг та абсолютній першості серед чоловіків старше 20 років між студентом 4 курсу (ФС) та першокурсником (ФС) Віталієм Олевичем. Наші атлети зібрали у сумі двоборства 278 кг та 285 кг відповідно. У останній спробі поштовху Дмитру Галасу не піддалися 160 кг, які давали можливість обійти досвідченого віце-чемпіона України 2014 року Віталія Олевича.Третім у цій ваговій категорії став студент 22 групи факультету фізичного виховання Руслан Мазур.