Студенти ЛДУФК настріляли на «бронзу»

Студенти Львівського державного університету фізичної культури Георгій Іваницький (5 курс) та Вероніка Марченко (4 курс) у складі збірної України завоювали бронзові медалі перших Європейських ігор у Баку.

Георгій Іваницький разом із Лідією Січенніковою змагалися у стрільбі з лука у міксті. Стадії 1/8 та 1/4 фіналів українці подолали доволі впевнено, спокійно здолавши Фінляндію (6:0) та Росію (6:0). У півфіналі суперником України була команда Італії. Перший сет "синьо-жовті" виграли, але італійці попросили переглянути один із пострілів, і їм додали одне очко, яке вирівняло ситуацію – нічия. А от у наступних двох сетах італійці виявилися сильнішими за Іваницького і Січеннікову та вийшли у фінал.
У матчі за третє місце судді вже були на боці України, знявши із словенців одне неправильно додане очко у першому сеті. У двох наступних була рівна боротьба, та все ж українці виявилися на один пункт влучнішими та вибороли таку бажану бронзову медаль.

Інша студентка ЛДУФК Вероніка Марченко сьогодні (18 червня) зранку за київським часом у складі жіночої збірної України виборола "бронзу" I Європейських ігор в Баку.
У поєдинку за третє місце наша команда (Вероніка Марченко, Анастасія Павлова, Лідія Січеннікова) перемогла Росію - 5:4. Перші два сети українки програли, а два наступних - виграли. Все вирішували останні три стрільби, де наші дівчата виявились влучнішими за суперниць.