Студенти ЛДУФК – призери Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Фізичне виховання та спорт»

На базі Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка з 19 по 20 лютого відбувся другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Фізичне виховання та спорт». У складі журі конкурсу працювали професор кафедри олімпійського, професійного та адаптивного спорту Львівського державного університету фізичної культури, кандидат педагогічних наук Михайло Линець і доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Алла Соловей.

За результатами цього конкурсу (напрямок «Фізичне виховання») друге місце посіла магістрантка ЛДУФК Анна Кіндзера (науковий керівник кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Іванна Боднар), Третє місце (напрямок "Спорт") отримала робота студентів Олександра Вауліна і Ольги Демидась (наукові керівники доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор Юрій Бріскін, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Мар'ян Пітин, старший викладач Зоряна Семеряк). Четверте місце у цьому ж напрямку посіла Юлія Савонік (науковий керівник викладач кафедри олімпійської освіти Антон Литвинець). У напрямку «Реабілітація і рекреація» третє місце здобула Анна Бедешко (науковий керівник кандидат наук з фізичного виховання і спорту, старший викладач Віра Рокошевська).