Теоретичний семінар вчителів фізичного виховання

2 квітня 2015 р. в рамках співпраці кафедри олімпійської освіти ЛДУФК з Львівським обласним будинком учителя (ЛОБУ) відбувся теоретичний семінар вчителів фізичного виховання м. Львова.

Семінар, започаткований ще у вересні 2014 р., проводиться з метою підвищення рівня обізнаності вчителів фізичного виховання у питаннях олімпійської освіти, історії української національної фізичної культури в нашому краї та інших актуальних проблем фізичної культури.

Цього разу семінар був присвячений 90-й річниці заснування у Львові Карпатського Лещетарського Клубу (КЛК) – першого українського спортивного осередку спрямованого передусім на розвиток зимових видів спорту. Актуальність теми підвищила та обставина, що в лютому цього року минула 80-а річниця проведення у Славську (1935 р.) Перших Великих зимових Запорозьких Ігрищ – національних комплексних змагань українців Галичини, організованих і проведених зусиллями КЛК.

У семінарі взяло участь понад сорок слухачів. Серед вчителів був присутнім і дійсний член КЛК, вчитель фізичного виховання ЛСШ № 91 п. Орест Дубиняк.

По завершенні семінару вчителі отримали інформаційні листівки присвячені історії діяльності КЛК та українській спортивній термінології в Галичині початку XX ст. підготовлені Львівським Центром олімпійської просвіти ЛДУФК.
Організаторами досягнуто попередньої домовленості про те, що теоретичний семінар для вчителів фізичного виховання надалі буде постійно діючим і відбуватиметься з певною періодичністю, як на базі ЛОБУ, так і ЛДУФК.

Кафедра олімпійської освіти