„Теорія і методика викладання баскетболу”

Нещодавно вийшов друком навчальний посібник „Теорія і методика викладання баскетболу”. Автор –кандидат наук з фізичного виховання і спорту, викладач кафедри спортивних та рекреаційних ігор нашого Університету Вікторія Михайлівна ПАСІЧНИК.

Пасічник В.
Теорія і методика викладання баскетболу : навч. посіб. / Вікторія Пасічник. – Л. : ЛДУФК, 2015. – 78 с.

ISBN 978-966-2328-88-2

Навчальний посібник підготовано на підставі узагальнення теоретичного й практичного матеріалу. У посібнику представлено матеріали з історії виникнення і розвитку баскетболу, охарактеризовано техніку й тактику гри сучасного баскетболу та наведено методику навчання основних технічних елементів і тактичних дій, висвітлено питання організації та проведення змагань із баскетболу, подано основні правила й суддівські жести.
Для студентів, викладачів, тренерів і фахівців галузі фізичної культури та спорту.