Три медалі з чемпіонату України

З 14 по 18 березня в Мукачево триває чемпіонат України з жиму лежачи й класичного жиму лежачи серед чоловіків та жінок, юніорок та юніорів, дівчат та юнаків. Троє студентів Львівського державного університету фізичної культури, у складі команди Львівської області, вибороли одну бронзову і дві срібні нагороди.

Другу сходинку п’єдесталу пошани у ваговій категорії до 74 кг посів першокурсник факультету спорту Андрій Дах, який продемонстрував результат 175 кг. За першість у ваговій категорії до 83 кг розгорнулася жорстка боротьба. Тут змагалися двоє наших атлетів. Дебютант чемпіонату Едуард Яніцький (31 група, ФЗЛіТ) у додатковому четвертому підході подолав вагу 165 кг, що дозволило йому за меншою власною вагою випередити суперників та посісти третє місце. За перше - боровся Володимир Вовк (22 ФС), але більша власна вага цього дня не дозволила спортсмену здобути перемогу. У підсумку боротьби з результатом 180 кг Володимир  посів 2 місце, програвши суперникові 300 грамів власної ваги.

Цьогорічний чемпіонат України є відбірковим для участі у чемпіонаті світу з жиму лежачи юніорів та юніорок, юнаків та дівчат 2015 року, який заплановано на 19-23 травня у місті Сундсвалль (Щвеція).

Вітаємо наших студентів, їхнього тренера-викладача кафедри атлетичних видів спорту Марію Розторгуй із черговим успіхом.