Три «золота» Гран прі Європи

У грецькому місті Марафон завершилися змагання зі стрільби з лука - Гран прі Європи, де підтвердили свій високий міжнародний рівень представники Львівського державного університету фізичної культури Георгій Іваницький та Маркіян Івашко, котрі в складі української збірної вибороли третє місце.

Окрім того, аспірант ЛДУФК Маркіян Івашко здобув перемогу в особистих змаганнях. А Георгій Іваницький у парі з іншою студенткою ЛДУФК Веронікою Марченко вибороли золоті нагороди для України та університету в міксті!!!

Як розповів наш переможець Георгій Іваницький, спортсменам довелося боротися не лише із суперниками, але і з поривчастим вітром. Оскільки це був перший старт на повітрі, нам було доволі незвично, але підказки тренерів і наш досвід дозволив нам адаптуватися до складних погодніх умов і таки зійти на п'єдестал пошани. А Вероніка Марченко ще й виборола ліцензію на участь у Європейських Іграх, які відбудуться в Баку.