Тріумф Анастасії Горлової на чемпіонаті України

Тріумфальним успіхом відзначилася студентка Львівського державного університету фізичної культури Анастасія Горлова на командному чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное, який відбувся у Полтаві з 27по 30 серпня.

На початку змагань наша студентка перемогла у байдарці-одиночці на найкоротшій дистанції – 200м. Результат переможниці – 41,51сек.

А згодом на цій дистанції привела до чемпіонства екіпаж байдарки-четвірки, у складі якого виступала ще одна наша веслувальниця Оксана Сторожук та вихованки Львівського училища фізичної культури Ольга Шостак і Софія Коваль.

На дистанції 500м у одномісному човні Анастасія Горлова лише на 0,26сек. поступилася спортсменці з Миколаєва Юлії Колесник і посіла ІІ місце.

За матеріалами: ufk.lviv.ua