Тріумф у Чехії

Неймовірним успіхом відзначилися студенти Львівського державного університету фізичної культури на клубному чемпіонаті світу, який відбувся у місті Рачіце (Чехія) з 10 по 13 вересня. Багаторазовими чемпіонами світу стали Володимир Бородулько, Станіслав Львов, Олександра Кришталь та Христина Казимірська – у їхньому активі дев’ять золотих та дві срібні нагороди.

Казимірська Христина та Кришталь Олександра здобули 3 золоті медалі і стали абсолютними чемпіонками у змаганнях змішаного класу.

Бородулько Володимир на найвищу сходинку п'єдесталу пошfни піднімався аж 5! разів, а Львов Станіслав - 3. Також хлопці здобули два "срібла".

Не відставав від своїх студентів й викладач кафедри водних та не олімпійських видів спорту Ярослав Редько, який здобув дві золоті медалі пройшовши дві дистанції відкритого класу у 20-ти місному човні та одне "золото" у 10-ти місному човні у категорії 40+.